Delegacija Grada Zagreba položila vijence povodom 85. obljetnice Dana antifašističke borbe
19.06.2026.

Gradska zastupnica Snježana Prusec Kovačić kao izaslanica predsjednika Gradske skupštine Grada Zagreba Mateja Mišića položila je cvijeće na Grobnici narodnih heroja i Partizanskom groblju na zagrebačkom Mirogoju, uoči obilježavanja Dana antifašističke borbe.
Zastupnica je sudjelovala u obilježavanju kao članica izaslanstva Grada Zagreba koje je zajedno s predstavnicima Saveza antifašističkih boraca i antifašista Republike Hrvatske odalo počast herojima ustanka protiv fašističkih i nacističkih okupatora u Hrvatskoj.
Zastupnica je sudjelovala u obilježavanju kao članica izaslanstva Grada Zagreba koje je zajedno s predstavnicima Saveza antifašističkih boraca i antifašista Republike Hrvatske odalo počast herojima ustanka protiv fašističkih i nacističkih okupatora u Hrvatskoj.